SILVER & METAL / Silver / Skrin med lock 3978210
nr 397 8210
Skrin med lock
Lenght: ()
3st, silver, 1800-tal
1000
SEK 650
Monday February 20 2006
at 16:00:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver